KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16969278
nr 1696 9278
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad LK, daterad -44, Vikingar. Akvarell, bildmått: 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 april 2025
kl 19:48:28
27/4 20:39:44